KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13878764
nr 1387 8764
Blandteknik
Japan, 17x21 cm. Ej signerad, yttermått inklusive ram: 30x36
Kondition: ramen med slitage/färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:45:25
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)